Po kilku latach bliskiej współpracy Samsung i Microsoft nawiązują strategiczną współpracę na czas wydawania serii Galaxy Note10. Obie firmy będą kontynuować współpracę w zakresie łączenia rozwiązań zapewniających bezproblemową produktywność w smartfonach, tabletach i komputerach PC ze współdzielonymi aplikacjami i usługami.

Współpraca Samsunga i Microsoftu

Współpraca Samsunga i Microsoftu

Dzięki temu Samsung Galaxy Note10 może stać się niezwykle interesującym wyborem w segmencie biznesowym. Pamiętajmy, że właśnie z myślą o tej grupie docelowej powstała ta seria smartfonów koreańskiego giganta.

DJ Koh z Samsunga powiedział:

Otwarta współpraca, taka jak ta wiodąca w branży współpraca z firmą Microsoft, ma kluczowe znaczenie w tworzeniu nowej generacji mobilnych doświadczeń. Wierzymy, że branża mobilna znajduje się na skraju transformacji, w której poszczególne urządzenia ustępują miejsca bezproblemowym, połączonym i ciągłym doświadczeniom, gdziekolwiek się udajemy.

Począwszy od Note1o, Samsung dostarczy swoim klientom rozszerzoną listę aplikacji i usług firmy Microsoft. Giganci będą również kontynuować swoje wysiłki w sektorze przedsiębiorstw. Osiągną, to oferując rozwiązania dla firm umożliwiające zdalny dostęp do komputerów stacjonarnych za pośrednictwem urządzeń Samsunga.

Zobacz też: Samsung Galaxy Note10 przedstawiony! Najlepszy smartfon firmy się rozmnożył

Firmy rozszerzają współpracę strategiczną przed wprowadzeniem na rynek Samsunga Galaxy Note10. Oprócz istniejących usług, takich jak Office Mobile, OneDrive i Skype, Microsoft dołączy również klienta pocztowego Outlook z dodatkowymi rozszerzeniami S-pen. Ponadto OneDrive będzie teraz w stanie zsynchronizować natywną aplikację galerii Samsung w celu łatwiejszego zarządzania zdjęciami w różnych urządzeniach. Dodatkowo Samsung będzie zawierał aplikację Your Phone firmy Microsoft na nowych urządzeniach. Pozwala ona na bezproblemowe zarządzanie powiadomieniami, tekstami, zdjęciami, a także odzwierciedlenie ekranu telefonu w komputerze PC.

Źródło: GSMarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.