Sony S1 i S2 w sprzedaży we wrześniu?

Newsy

Sony-tabs_3

O tabletach Sony już Was wcześniej infromowaliśmy, już wtedy przecieki pozwalały nam sądzić, iż nowe maszynki Sony wylądują na półkach latem tego roku. Nowe informacje wydają się potwierdzać tamte domysły.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak donosi serwis androidcommunity.com, redaktorzy portalu Engadget skontaktowali się z biurem marketingowym Sony w sprawie planów premiery S1 i S2. Udało im się dowiedzieć, że w sierpniu będzie można składać zamówienia na oba tablety, a pierwsze dostawy powinny pojawić się na półkach we wrześniu. Te informacje na dzień dzisiejszy dotyczą tylko Wysp Brytyjskich, ale powinniśmy mieć nadzieje, że również reszta Europy będzie zawarta w tych terminach. Powód do smutku mają Amerykanie – nikt ich na razie nie wymienił. 

Oczywiście nie obeszło się bez przechwałek, iż S1 i S2 mogą spokojnie stawać w szranki z iPadem 2, a charakteryzujący ich nowoczesny design na pewno przyciągnie szeroką klientelę. Tak, o tym już wiemy.  

źródło: androidcommunity.com, engadget.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x