Xiaomi Mi 9

Nadchodzi odświeżona wersja Xiaomi Mi 9 z 5G i kilkoma zmianami

Newsy

Tegoroczne flagowce od Xiaomi, rodzina Mi 9, to bardzo udane konstrukcje. Co więcej, każdy smartfon z tej linii został niezwykle rozsądnie wyceniony, więc nic dziwnego, że urządzenia znalazły wielu nabywców. Obecnie w skład serii Mi 9 wchodzą trzy modele: Mi 9, Mi 9 SE oraz Mi 9T. Jak się jednak okazuje, wkrótce powyższa rodzina powiększy się.

Xiaomi Mi 9 5G nadchodzi

Xiaomi mi 9

W ostatnim czasie krążyły plotki o nowym smartfonie Xiaomi z 5G. Wiele osób zakładało, że chodzi tu o kolejny model Mi Mix. Teraz okazało się jednak, że mowa o kolejnej wersji flagowego Xiaomi Mi 9. Smartfon najprawdopodobniej będzie nosił nazwę Xiaomi Mi 9 5G. Wsparcie dla najnowszej technologii nie będzie jednak jedyną zmianą w stosunku do bazowego modelu. Jak informuje Xiaomisha, czyli osoba znana ze swoich „wtyków” w branży, Mi 9 5G zostanie dodatkowo wyposażony w większy ekran o rozdzielczości 2K, optyczny stabilizator obrazu oraz większą baterię z szybkim ładowaniem 45W. Możliwy jest także nowy procesor – Snapdragon 855+.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Wiemy, kiedy Huawei zaprezentuje EMUI 10

Mi 9 5G będzie drugim smartfonem Xiaomi z obsługą 5G, zaraz po modelu Mi Mix 3 5G. Niestety cena ani data prezentacji opisywanego modelu nie jest jeszcze znana. W kwestii ceny jednak raczej nie musimy się obawiać, że będzie przyprawiać o zawrót głowy – to w końcu Xiaomi. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x