LG pracuje nad kolejnym smartfonem z dodatkowym wyświetlaczem

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-08-07

LG Electronics wysłało zaproszenie na premierę swojego flagowego smartfonu na targach IFA w Berlinie 2019 roku. Zaproszenie ma formę 20-sekundowego klipu, który jest zamieszczony na YouTube. Ujawnia podwójny wyświetlacz telefonu, który może być LG V60 ThinQ. Oficjalnie może zostać zaprezentowany szóstego września. Wideo teaser pokazuje grę na ekranie smartfona, gdzie główny bohater, w kształcie uśmiechniętej głowy zbiera przedmioty w kształcie gamepada i aparatu fotograficznego. Gra przypomina do pewnego stopnia Pac-Mana.

Data premiery LG V60 ThinQ

 

Gra następnie przechodzi do drugiego ekranu po lewej stronie, gdzie postać przeskakuje na mapę. Następnie osiąga punkt na mapie, którym jest IFA 2019 w Berlinie. Następnie ekrany się składają i dostajemy komunikat: zapisz datę. Następna wiadomość brzmi: 10:00, piątek, 6 września 2019 roku. Warto zaznaczyż, że targi IFA odbędą się w Berlinie między 6 a 11 września 2019 roku.

Zobacz też: Wraca temat… powrotu Touch ID w iPhone’ach, aczkolwiek bez pośpiechu

Klip prezentuje dwuekranowy smartfon, który wielu uważa za V60 ThinQ, jeśli LG zdecyduje się trzymać się swojego zwykłego nazewnictwa. Użytkownicy będą mogli korzystać z funkcji podwójnego ekranu, aby grać w gry na swoim urządzeniu. Podczas gdy większy wyświetlacz jest przeznaczony przede wszystkim do gry, mniejszy ekran ma być używany między innymi do wyświetlania powiadomień. LG zapowiedziało wcześniej, że dwuekranowy smartfon zostanie zaprezentowany wraz z nowym smartfonem na konferencji medialnej odbywającej się w hotelu Pullman Berlin Schweizerhof. Nadchodzące urządzenie prawdopodobnie obsługuje łączność za pomocą sieci 5G. Trzeba przyznać, że LG jest wierne swojej strategii. W czasie gdy najwięksi producenci na rynku starają się zaprezentować składane smartfony z wykorzystaniem elastycznego wyświetlacza, to LG stawia na składany smartfon z dwoma, nieelastycznymi ekranami.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x