Huawei na szczęście jest jednym z tych producentów, którzy regularnie wspierają swoje smartfony. Nie tak dawno temu pisałem o kolejnych urządzeniach, które załapią się na aktualizację do EMUI 9.1, jednak teraz na ustach wszystkich jest EMUI 10. Wiemy, kiedy Huawei pokaże nową wersję swojej nakładki.

EMUI 10 – data premiery

EMUI 10

EMUI 10 to nowa wersja nakładki, na którą czeka większość posiadaczy urządzeń Huawei i Honor. Dotychczas data jej premiery pozostawała nieznana, jednak Huawei właśnie zdradził dotychczasową tajemnicę. Otóż EMUI 10 zostanie oficjalnie zaprezentowane już 9 sierpnia na konferencji w Dongguan. Co więcej, na tym wydarzeniu Huawei prawdopodobnie pokaże coś jeszcze ciekawszego, a mianowicie swój autorski system HongMeng.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare będzie hitem. Wszystko, co wiemy o nadchodzącym hicie

EMUI 10 najprawdopodobniej będzie domyślną wersją nakładki zainstalowaną na nadchodzącym Huaweiu Mate 30 i Mate 30 Pro. Niestety o samej nakładce nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Tajemnicą wciąż pozostają nowe funkcje i zmiany, które zostaną w niej zawarte. Wszystkiego dowiemy się już za kilka dni, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie. A Wy czego oczekujecie po EMUI 10? Jakie nowe funkcje chcielibyście zobaczyć? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.