Wiemy, kiedy Huawei oficjalnie zaprezentuje EMUI 10

Kacper Kościański Newsy 2019-08-06

Huawei na szczęście jest jednym z tych producentów, którzy regularnie wspierają swoje smartfony. Nie tak dawno temu pisałem o kolejnych urządzeniach, które załapią się na aktualizację do EMUI 9.1, jednak teraz na ustach wszystkich jest EMUI 10. Wiemy, kiedy Huawei pokaże nową wersję swojej nakładki.

EMUI 10 – data premiery

EMUI 10

EMUI 10 to nowa wersja nakładki, na którą czeka większość posiadaczy urządzeń Huawei i Honor. Dotychczas data jej premiery pozostawała nieznana, jednak Huawei właśnie zdradził dotychczasową tajemnicę. Otóż EMUI 10 zostanie oficjalnie zaprezentowane już 9 sierpnia na konferencji w Dongguan. Co więcej, na tym wydarzeniu Huawei prawdopodobnie pokaże coś jeszcze ciekawszego, a mianowicie swój autorski system HongMeng.

Zobacz także: Call of Duty: Modern Warfare będzie hitem. Wszystko, co wiemy o nadchodzącym hicie

EMUI 10 najprawdopodobniej będzie domyślną wersją nakładki zainstalowaną na nadchodzącym Huaweiu Mate 30 i Mate 30 Pro. Niestety o samej nakładce nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Tajemnicą wciąż pozostają nowe funkcje i zmiany, które zostaną w niej zawarte. Wszystkiego dowiemy się już za kilka dni, więc nie pozostaje nam nic innego, jak czekanie. A Wy czego oczekujecie po EMUI 10? Jakie nowe funkcje chcielibyście zobaczyć? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x