Samsung przeczy sam sobie – Galaxy S5 może doczekać się ulepszonej wersji szybciej niż myślimy

Newsy

Glam_Galaxy S5_Black_02

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Pierwsze plotki, które do nas docierały na temat Samsunga i ich najnowszego flagowego modelu sprawiały, że ta słuchawka mogła zdecydowanie uciec od konkurencji pod względem specyfikacji. Rzeczywistość jednak okazał się inna i Galaxy S5 ma taką, a nie inną specyfikację.

 

Mimo wszystko Koreańczycy zaprzeczyli plotkom mówiącym o tym, że mamy spodziewać się ulepszonej wersji ich flagowego produktu. Jednak Internauci po raz kolejny potwierdzają, że prezesi wielkich firm nie zawsze mówią prawdę. Wersja premium Galaxy S5 już krąży po Internecie i nie są to plotki, a specyfikacja z jednego z programów mierzących wydajność mobilnych urządzeń. Tym razem nie było to AnTuTu, a GFX Bench i podzespoły testowanego smartfonu Samsunga wygląda następująco:

 

samsung galaxy s5 2K QHD GFX Bench

 

Wygląda znajomo, gdyż bardzo zbliżone dane docierały do nas sprzed premiery Galaxy S5. W tym wypadku mamy do czynienia z najwydajniejszym zaprezentowanym oficjalnie układem Qualcomma, a więc Snapdragonem 805. Ten z kolei nie został ustawiony na pełną moc i jego częstotliwość wynosi 2,5 GHz (a nie maksymalne 2,7). Oczywiście najważniejszym elementem jest wyświetlacz, który w tym wypadku prezentuje obraz w rozdzielczości 2K (QHD).

 

Niestety, ale tradycyjnie Samsung w tej kwestii milczy i nie mamy najmniejszych podejrzeń, co do planowanego terminu przedstawienia ulepszonej wersji Galaxy S5. Także informacja, co do nazwy powyższego urządzenia nie jest jawna. Równie dobrze może to być początek długo omawianej serii Galaxy F.

 

 

źródło: TheDroidGuy


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x