Amazon Coyote Hoolywood
W oczekiwaniu na premierę rynkową tabletów Amazon Hollywood i Coyote, zaczynają pojawiać się kolejne informacje, które mogą przyciągnąć potencjalnych nabywców tych urządzeń.

Jak wiadomo, Amazon zamierza wypuścić wkrótce dwa nowe tablety – Hollywood i Coyote. Pierwszy z nich będzie miał 10-calowy ekran, czterordzeniowy procesor Kal-El i system Android Honeycomb 3.1. Coyote z kolei będzie miał 7-calowy ekran i nieco starszy dwurdzeniowy procesor Tegra 2.

Amazon zamierza przyciągnąć klientów swoją nietypową ofertą – klienci, którzy zdecydują się na zakup, otrzymają możliwość darmowego korzystania z usługi streamingowej. W ten sposób osoby te uzyskają dostęp do bardzo dużej bazy filmów. Amazon ma do zaoferowania również sklep z aplikacjami i usługę muzyczną Cloud Locker.

Dla wielu osób decydująca będzie jednak cena – ta jednak nie została jeszcze oficjalnie podana. Analitycy szacują, że Amazon ustali ceny na poziomie 349 dolarów za Coyote i 399 dolarów za Hollywood. Jeżeli przypuszczenia analityków zostaną potwierdzone, to różnica w cenie między tymi urządzeniami byłaby bardzo niewielka.

źródło: PhanDroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula