OnePlus 7 aktualizacja

OnePlus 7 z nową aktualizacją, która naprawia znane błędy

Newsy

Wczoraj Łukasz pisał o tym, że OnePlus 7 otrzymał nową wersję Androida Q. OnePlus słynie z częstych aktualizacji, co akurat świadczy o firmie bardzo dobrze. Dziś firma poinformowała o nowym updacie, tym razem dla podstawowego OnePlusa 7. Aktualizacja naprawia m.in. znane błędy, a także zawiera w sobie poprawki zabezpieczeń.

OnePlus 7 z OxygenOS 9.5.8

oxygen os

Użytkownicy OnePlusa mogą się już cieszyć najnowszą aktualizacją. Co prawda nie wszyscy, bo aktualizacja jest wypuszczana falami, co oznacza, że nie każdy otrzyma ją w tym samym czasie. OxygenOS 9.5.8, bo tak została oznaczona najnowsza wersja, jest oczywiście udostępniany przez OTA. Nowy update naprawia m.in. kilka najważniejszych błędów, w tym przypadkowe dotknięcia ekranu podczas połączeń oraz optymalizuje jasność adaptacyjną. Do tego naprawiono jeszcze błędy mniejszej wagi. Ponadto aktualizacja zawiera także najnowsze, sierpniowe poprawki zabezpieczeń.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Asystent Google pomoże Ci teraz obcować z zewnętrznymi komunikatorami

Jak już wspomniałem, trochę potrwa, zanim aktualizacja trafi do wszystkich. „Trochę” trwa zwykle kilka dni od ogłoszenia aktualizacji. Co by nie mówić, OnePlusowi należy się pochwała za wzorowe wsparcie dla swoich produktów. Niestety nie każdego producenta można na tej płaszczyźnie pochwalić. A może ktoś z Was otrzymał już opisywanego update’a? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x