samsung_galaxy_tab_8.9
Jak już doskonale wiadomo, Samsung Galaxy Tab z systemem Honeycomb ma być dostępny w dwóch wersjach – z ekranem 8.9 cala i 10.1 cala. Kiedy odbędzie się polska premiera mniejszej wersji?

W ciągu ostatnich kilku tygodni pojawiały się kolejne plotki, zgodnie z którymi premiera Galaxy Tab 8.9 ma być przesunięta w czasie nawet o kilka miesięcy. Powodem problemów miał być ekran. Na szczęście, szybko okazało się, że informacje te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Pozostaje więc pytanie, kiedy to urządzenie trafi do sprzedaży?

Konkretny termin nie jest jeszcze znany. Według polskiego oddziału Samsunga najbardziej prawdopodobnym terminem są tegoroczne wakacje. Osoby rozważające zakup mniejszej wersji tabletu koreańskiego producenta będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Nadal nie wiadomo jak będą kształtować się ceny w przypadku Polski.

W międzyczasie, w Stanach Zjednoczonych trwa sprzedaż Samsunga Galaxy Tab 10.1 – na tę chwilę jest on jednak dostępny tylko w sklepach BestBuy. Pozostali Amerykanie muszą poczekać do 17 czerwca, bo to właśnie wtedy trafi on do szerszej sprzedaży.

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula