Realme to marka należąca do Oppo, która jest już z nami od ponad roku – a dokładnie od 16 maja 2018. Firma od tego czasu sukcesywnie buduje swój wizerunek, a także regularnie wydaje nowe smartfony. Smartfony, które sprzedają się bardzo dobrze, o czym świadczą wyniki firmy.

Realme sprzedało ponad 10 milionów smartfonów

Realme

Realme potrzebowało 14 miesięcy i 11 modeli smartfonów, by dołączyć do grona tzw. „większych graczy”. W tym okresie firma sprzedała ponad 10 milionów smartfonów, czym się dziś pochwaliła. Nie da się ukryć, że wynik ten jak na nową markę, a dodatkowo w stosunkowo niedługim czasie, jest naprawdę bardzo dobry. Prosta matematyka mówi, że Realme sprzedawało dziennie ok. 22 tysiące urządzeń.

Zobacz także: Przyszłość, w której ludzie żyją razem z humanoidalnymi robotami. Jak może wyglądać?

Firma swoją działalność zaczęła od modelu Realme 1, który sprzedawany był pod marką Oppo. Dopiero od Realme 2 i Realme 2 Pro z nazwy uciekło Oppo i firma zaczęła kształtować swój wizerunek. Następnie, jak nie trudno się domyślić, na rynku pojawiły się kolejne modele – Realme 3 i Realme 3 Pro. Obecnie oczkiem w głowie marki jest Realme X ze Snapdragonem 710 i rozsuwanym aparatem. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Realme dalszych sukcesów. Specyfikacje pasujące do cen to coś, czego ten rynek potrzebuje.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.