Odkąd OnePlus przeszedł wewnętrzną przemianę po kiepskich ruchach w 2015 roku, kiedy świat ujrzały OnePlus 2 i OnePlus X, rok w rok poznajemy dwa flagowe modele rocznie. W ramach obecnej generacji nastała kolejna przemiana, bo pojawiła się odmiana Pro, wyższe ceny i kilka innych zmian. Jednak nadal oczekujemy jesiennego odświeżenia poprzez dodanie litery T w nazwach i… co tak właściwie powinniśmy oczekiwać od OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro? W ramach tego drugiego pojawiają się już pierwsze szczegóły.

Czego tak właściwie spodziewać się po OnePlus 7T Pro?

oneplus 7t pro

Tak jak w tytule zaznaczyłem, pojawiają się pierwsze plotki na temat OnePlus 7T Pro. Po przesianiu informacji o tym, że będzie to coś wielkiego, wspaniałego, a nawet rewolucyjnego, dochodzimy do konkretów w postaci Snapdragona 855 Plus. Jakby nie patrzeć… Można było się tego spodziewać. W końcu OnePlus zawsze wykorzystuje najmocniejsze podzespoły, które aktualnie są dostępne na rynku. Nie brakuje też wzmianek o ulepszeniach aparatu, akumulatora i dodatkowych wariantach pamięci, ale to oczywiście coś tak konkretnego, jak fakt, że za 3 dni poznamy Samsunga Galaxy Note10, a towarzyszyć mu będzie Galaxy Note10+. Tradycyjnie też powraca wzmianka o tym, że Chińczycy mogli się w końcu przekonać do bezprzewodowego ładowania. Niemniej inny pewnik to Android Q.

Zobacz też: Ładowanie zwrotne w Xiaomi Mi Mix 4 może stać się faktem.

Tak naprawdę ciężko sobie wyobrazić, co rewolucyjnego mógłby OnePlus wprowadzić w OnePlus 7T Pro? Wspomniałem tak naprawdę o większości ulepszeniach, które są czymś naturalnym. Niektórzy zapewne chcieliby jeszcze powrotu gniazda słuchawkowego lub diody powiadomień, ale na to bym nie liczył. Podobnie jak pojawienie się obsługi kart pamięci. Dlatego szczerze mówiąc, to OnePlus 7T potencjalnie może okazać się ciekawszą ewolucją.

Źródło: Phone Arena

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.