samsung galaxy book s snapdragon 855

Samsung Galaxy Book S ze Snapdragonem pod maską przed premierą

Newsy

Dzisiaj niewielu producentów potrafi lub chce zachować tajemnice do premiery. Być może w ten sposób firmy badają, na co zwrócić szczególną uwagę, ale przede wszystkim kontrolowane przecieki mają na celu wzbudzenie zainteresowania wśród konsumentów. Nie inaczej może być z Galaxy Book S, który właśnie trafił do Sieci. Samsung szykuje się do premiery swojego laptopa z układem ARM na pokładzie. Tym oczywiście będzie topowa jednostka od Qualcomma.

Nadchodzi Samsung Galaxy Book S, czyli laptop ze Snapdragonem 855

To nie pierwszy raz, kiedy możecie usłyszeć o Galaxy Book S, bo laptop pojawił się wcześniej w testach Geekbench. Dzisiaj do gry wchodzi jego wygląd, który ujawnił sam Evan Blass. Tym samym widać, że to jednolita konstrukcja, bez odczepianej klawiatury. Zupełnie coś innego w porównaniu do zeszłorocznego Galaxy Book2 ze Snapdragonem 850 (Snapdragon 845 dla laptopów):

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
samsung galaxy book2 snapdragon 850

Oczywiście nie da się ukryć, że Galaxy Book S, mimo że wygląda na tańszą konstrukcję, to będzie zdecydowanie wydajniejszy. Pojawienie się Snapdragona 855 z 8 GB RAM zapowiada się dobrze. Z samej konstrukcji należy też wyróżnić stosunkowo cienkie ramki. Możemy też zobaczyć, że na jednej z krawędzi znajdzie się gniazdo USB-C i port słuchawkowy lub złącze do ładowania.

Zobacz też: Samsung Galaxy Tab S6 jest naprawdę potężnym tabletem.

Samsung oficjalnie jeszcze nic nie wspomina o Galaxy Book S, więc możemy się domyślać, że będzie częścią konferencji, w ramach której poznamy Galaxy Note10. Ta odbędzie się 7 sierpnia, ale wcześniej też poznamy Galaxy Watch Active 2, a póżniej teoretycznie mamy ujrzeć zreanimowanego Galaxy Active. Tym sposobem Koreańczycy mają jeszcze wiele okazji do równoczesnego przedstawienia swojego laptopa ze Snapdragonem lub równie dobrze zorganizować osobne wydarzenie.

Źródło: GSM Arena, Twitter (Evleaks)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x