Bitfinex obiecuje 25% za oddanie skradzionych BTC

85% wszystkich Bitcoinów wykopane! Co to oznacza dla kryptowaluty?

Newsy

Bitcoin to prawdopodobnie najpopularniejsza kryptowaluta świata, która na dodatek jest niezwykle cenna – 1 BTC w tym momencie warty jest ponad 39 tysięcy złotych. Warto pamiętać jednak, że Bitcoin to waluta z limitowanym nakładem, który wynosi 21 milionów. Właśnie z tego powodu 31 lipca 2019 roku to niezwykle wyjątkowa data dla tej kryptowaluty. Zobaczcie dlaczego.

17850600 Bitcoinów wykopane. Nie powinniśmy się jednak przejmować

Wczoraj (31 lipca 2019 roku) serwis CoinMarketCap poinformował nas, że 85% wszystkich dostępnych Bitcoinów zostało wykopane. Oznacza to, że w obrocie jest już 17850600 z 21 milionów dostępnych BTC. Fani kryptowaluty nie powinni się jednak niczym przejmować, ponieważ szacuje się, że do limitu nie dotrzemy nawet w przeciągu najbliższych 100 lat – z biegiem czasu tempo kopania Bitcoinów spada, ponieważ maleją nagrody dla górników. Warto przypomnieć, że limitowana ilość BTC to rzecz bardzo dobra dla waluty, ponieważ zapobiega ona ryzyku inflacji.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Co wiemy o systemie Windows 10 S?

Jeśli myślicie nad inwestycją w kryptowaluty, to powinniście pamiętać, że jest ona bardzo ryzykowna. Warto również wybrać giełdę, która jest godna zaufania – przypomnijmy, że jakiś czas temu upadła giełda Bitmarket, jedna z najstarszych polskich instytucji tego typu. Zachowajcie zatem ostrożność!

Źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x