Oto przejściówka, której będziesz potrzebować, by korzystać ze słuchawek przewodowych w Galaxy Note10

Kacper Kościański Newsy 2019-08-01

Galaxy Note10 zbliża się wielkimi krokami. Jego premiera odbędzie się już za 6 dni, 7 sierpnia o godzinie 22:00. Już jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Samsung we wspomnianym smartfonie porzuci wyjście słuchawkowe jack, z którego na całym świecie wciąż korzystają miliony osób. Decyzja wydaje się niezrozumiała i wręcz komiczna, gdy weźmie się pod uwagę reklamy, w których Samsung wyśmiewał Apple m.in. za konieczność używania przejściówek w celu skorzystania z tradycyjnych, przewodowych słuchawek. Oto przejściówka, której będziemy potrzebować, by podłączyć słuchawki przewodowe do nadchodzącego Notatnika.

Przejściówka jack 3.5mm do Galaxy Note10

Przejściówka jack 3,5mm galaxy note10

Na powyższym zdjęciu możecie zobaczyć przejściówkę, której będziemy potrzebowali, by podłączyć przewodowe słuchawki do Galaxy Note10. Jej cena nie jest jeszcze znana, lecz zapewne zostanie ustalona na kwotę w okolicach 40 zł – w końcu tyle kosztuje większość tego typu przejściówek. Jest także spora szansa, że Samsung zdecyduje się dołączyć ją za darmo do zestawu z Galaxy Note10.

Zobacz także: Vivo Z5 oficjalnie. Bardzo dobra specyfikacja w świetnej cenie

Powyższa przejściówka nie wyróżnia się zupełnie niczym – ot, jest to prosty, minimalistyczny kabelek. Oczywiście będzie ona działać także z innymi smartfonami, które są wyposażone w port USB-C. Szkoda, że Samsung zdecydował się wykastrować swoje flagowce z wyjścia słuchawkowego. Seria Galaxy S10 najprawdopodobniej była ostatnimi flagowcami z portfolio Samsunga, w których umieszczono popularnego jacka. Cóż, mówi się trudno…

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x