Apple to firma, która na rynku ultrabooków jest praktycznie bezkonkurencyjna – sprzedawane urządzenia są bowiem wydajne, ale również smukłe, lekkie i bezgłośne. Wiele korporacji stara się walczyć z gigantem z Cupertino, ale wśród nich od lat na prowadzenie wychodzi Microsoft, producent Surface Laptopów. Okazuje się, że firma założona przez Billa Gatesa po raz kolejny chce nas przekonać do swoich produktów, tym razem przy pomocy humorystycznej reklamy.

Mac Book opowiada o tym, dlaczego lepiej wybrać Surface Laptop

Jak możecie zobaczyć w powyższym filmie, Microsoft do nowej reklamy zdecydował się zatrudnić osobę nazywającą się Mackenzie Book – w skrócie Mac Book. Opowiada ona, dlaczego lepiej zdecydować się na propozycję firmy z Redmond – w materiale pojawiają się wzmianki m.in. o czasie pracy na jednym naładowaniu akumulatora czy szybkości działania urządzenia. Oczywiście warto pamiętać, że wciąż jest to po prostu reklama, a w nich producenci będą przecież zawsze zachwalać swoje rozwiązania.

Zobacz także: Jakimi podzespołami może pochwalić się Vivo Z5?

Muszę jednak przyznać, że jest to ciekawy sposób na stworzenie materiału sponsorowanego – ciekawe, czy Apple wkrótce zdecyduje się na wypuszczenie reklamy z osobą nazywającą się „Mike Rosoft”. W to chyba jednak wątpię. A jakie jest Wasze zdanie na temat tego materiału? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Microsoft

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.