Nadchodzące iPhone’y 11 są na ustach wielu osób, a na ich premierę z niecierpliwością czeka spora część fanów mobilnych technologii. Jak to zwykle bywa, na kilka miesięcy przed wspomnianą premierą wiemy już niemal wszystko o urządzeniach, które dopiero mają zostać zaprezentowane. Nie inaczej jest i tym razem, bo iPhone’y 11 nie mają dla nas tajemnic – m.in. wiemy, jak będą wyglądać oraz znamy szczegóły dotyczące aparatów w nich zamontowanych. Teraz jednak światło dzienne ujrzał kolejna, ciekawa spekulacja, która mówi, że iPhone 11 otrzyma wsparcie dla Apple Pencil.

iPhone 11 ze wsparciem dla Apple Pencil

iPhone 11 rozczarowanie

Według analityków Citi Research, tegoroczne iPhone’y (lub konkretny model) otrzyma(ją) wsparcie dla Apple Pencil. Jest to raczej zaskoczenie, tym bardziej, że od swojej premiery stylus współpracował tylko z iPadami. Warto zaznaczyć, że analitycy Citi Research dotychczas zajmowali się przewidywaniami finansowymi, a nie przewidywaniem nowych funkcji w produktach. Mając to na uwadze, ciężko ocenić, czy ich spekulacje się sprawdzą.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz także: TikTok jak niegdyś Facebook chce mieć swojego smartfona

Nie da się ukryć, że wprowadzenie takiej funkcji miałaby sporo sensu. Gdyby iPhone’y 11 obsługiwały stylusa, to Apple mogłoby na dobrą sprawę konkurować z serią Galaxy Note – gdyby tylko firma zdecydowała się nieco poszerzyć jego możliwości. Warto jeszcze wspomnieć, że prócz wzmianki o wsparciu dla Apple Pencil w iPhone’ach 11, Citi Research powtórzyło także wiele przecieków o nadchodzących smartfonach Apple, które słyszeliśmy już w przeszłości. Czy tytułowa prognoza się sprawdzi? Ciężko powiedzieć, jednak zdecydowanie nie można tego wykluczyć. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalną premierę nowych iPhone’ów, która odbędzie się już we wrześniu.

Źródło: gsmarena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.