Android 9 Pie dla HTC U11 w końcu dotarł do Europy

Kacper Kościański Newsy 2019-08-01

HTC U11 otrzymał aktualizację do Androida 9 Pie już w maju bieżącego roku. Problem w tym, że tylko w Tajwanie. Jakby tego było mało, firma szybko zdecydowała się wycofać wspominaną aktualizację, bo psuła smartfony. Możemy więc zatem śmiało powiedzieć, że nic nie straciliśmy, a nawet zyskaliśmy – święty spokój.Wszystko oczywiście zostało już naprawione jakiś czas temu, jednak dopiero teraz aktualizacja w końcu dotarła do Europy.

HTC U11 z Androidem 9 Pie – aktualizacja dotarła do Europy

HTC U11 aktualizacja android 9 pie europa

Właściciele modelu U11 od HTC w Europie mogą odetchnąć z ulgą. Wyczekiwaną aktualizację wypatrzono póki co w Szwajcarii, Belgii i we Włoszech. Oznaczona została numerem 3.31.401.1 i waży 1,31 GB, czyli raczej standardowo dla tego typu aktualizacji. Update przynosi m.in. ogólne ulepszenia systemu i usuwa aplikację serwisu Google+, z którym gigant z Mountain View dał sobie spokój już jakiś czas temu.

Zobacz także: Składane smartfony to przeszłość. LG pracuje nad zwijanymi!

Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, kiedy Android 9 Pie dla HTC U11 trafi do pozostałych krajów w Europie, w tym do Polski. Najprawdopodobniej jednak nie poczekamy już przesadnie długo. Dla wielu zapewne nie ma to znaczenia, bo tempo, w jakim HTC wydaje aktualizacje z pewnością zdążyło zniechęcić już sporo osób do dalszego czekania. Co by nie mówić, lepiej późno niż wcale (jeśli oczywiście aktualizacja przeznaczona na Europe jest pozbawiona błędów).

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x