ASUS ROG Phone 2 to hit sprzedaży. Cała partia rozeszła się w 73 sekundy!

Kacper Kościański Newsy 2019-08-01

ASUS ROG Phone 2 to smartfon dla graczy z absolutnie najwyższej półki. Już jego poprzednik okazał się hitem, jednak tak dobrej sprzedaży wersji z dwójką na końcu zapewne mało kto się spodziewał. ROG Phone 2 to absolutny hit, co tylko potwierdza pierwsza błyskawiczna wyprzedaż z nim w roli głównej.

Cała partia ROG Phone 2 rozeszła się w 73 sekundy

ASUS ROG Phone 2

O tym, że ROG Phone 2 cieszy się gigantycznym zainteresowaniem pisał już kilka dni temu Paweł. W Chinach na jednej ze stron złożono już ponad 2,5 miliona rezerwacji na najnowszy produkt Asusa. Oczywiście rezerwacje to nie preordery, jednak aby móc wziąć udział w błyskawicznej wyprzedaży, trzeba najpierw złożyć wspomnianą rezerwację. A skoro mowa o błyskawicznych wyprzedażach, to pierwsza odbyła się już dziś i zakończyła się ogromnym sukcesem. Aż 10 tysięcy sztuk ROG Phone’a 2 rozeszło się w 73 sekundy! Tak, w minutę i 13 sekund.

Zobacz także: PlayStation 4 przekroczyło ważny kamień milowy. Konsola sprzedaje się w rekordowym tempie

Po zakończeniu sprzedaży Asus przeprosił osoby, które nie były wystarczająco szybkie, by zakupić swój egzemplarz i obiecał, że na kolejnych wyprzedażach w puli będzie więcej smartfonów. Jak już wspomniałem, ROG Phone 2 to sprzęt z absolutnie najwyższej półki. W jego wnętrzu znajduje się m.in. Snapdragon 855+ i 8/12 GB RAM. Co bardzo ważne, smartfon został rozsądnie wyceniony, co z pewnością odbiło się pozytywnie na jego sprzedaży. Co sądzicie o tym urządzeniu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x