Acer_Iconia_Tab_A500
Iconia Tab A500 od momentu, kiedy został zapowiedziany przez Acera był jednym z najbardziej oczekiwanych tabletów. Użytkownicy, którzy czekali na moment rynkowego debiutu tego urządzenia w Polsce, już teraz mogą dokonać zakupu.

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, zgodnie z którymi tablet dostępny miał być w trzech wersjach różniących się od siebie przede wszystkim ilością wbudowanej pamięci – w zależności od wariantu jest to 16, 32 lub 64 GB. Liczba dostępnych gigabajtów przekłada się oczywiście na cenę tego urządzenia.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup najmniejszej – 16 GB – wersji Acera Iconia Tab A500, będą musieli przygotować 1599 złotych. W przypadku wersji z pamięcią 32 GB cena wynosi 1799 złotych. Najbardziej aktywni użytkownicy, którym zależy na tym, aby mieć przy sobie dużo filmów i muzyki, najprawdopodobniej będą zainteresowani wariantem 64 GB, który kosztuje 1999 złotych.

Tabletem tym będą zainteresowani przede wszystkim użytkownicy, którzy od pewnego czasu rozglądają się za urządzeniem oferującym przyzwoite parametry techniczne i system stworzony z myślą o tabletach, a więc Honeycomb. Iconia Tab A500 ma 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1 GB pamięci RAM, port HDMI i USB, dwie kamery, GPS. Najpoważniejszą wadą jest brak modemu 3G.

źródło: własne