Glam_Gear-2,-Fit,-Galaxy-S5-Black

 

Galaxy S5 to najnowszy flagowy smartfon Samsunga, a co za tym idzie również najlepszy. Tradycyjnie dla Koreańczyków możemy spodziewać się wielu odmian tego modelu i pierwsze z nich już czyhają na ujawnienie. Tym samym do Sieci wypływają kolejne informacje na ich temat.

 

Samsung zapewne tradycyjnie przedstawi pierwsze smartfony, które w nazwie będą zwierały „S5” już stosunkowo niedługo. Wśród nich na pewno pojawi się pomniejszona wersja flagowca z dopiskiem mini, a razem z nią bardzo prawdopodobne jest, że Koreańczycy pokażą hybrydę Zoom. Jednak teraz w Internecie zaczęły pojawiać się informacje na temat tej pierwszej odmiany. Bez zbędnego przedłużania, oto domniemana specyfikacja Galaxy S5 Mini:

 

  • 4,5-calowy wyświetlacz SAMOLED 720p (1280×720);
  • 4-rdzeniowy układ Snapdragon 400 z 1,5 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • Aparat: 8 MPx i 2 MPx;
  • Akumulator o pojemności 2100 mAh;
  • Android 4.4 KitKat.

 

Osoby, które miały choć trochę nadziei, że Samsung postanowi pójść śladami Sony i zaprezentuje wersję mini swojego flagowca z tymi samymi podzespołami będą rozczarowane. Niemniej jednak, oprócz designu, Koreańczycy postanowili również dodać do specyfikacji S5 Mini certyfikat IP67, a więc odporność na kurz i wodę.

 

Specyfikacja wydaje się znajoma? Bardzo zbliżoną posiada Galaxy Mega 5.8. Tę kwestię jednak pozostawiam Wam do przedyskutowania. Wszystko jednak potwierdzi się dopiero po premierze Samsunga Galaxy S5 Mini, która może mieć miejsce w czerwcu.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.