Google pracuje nad nową wersją aplikacji aparatu. Będzie dostępna w Google Play

Newsy

Note 3 Camera

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Aplikacja aparatu produkcji Google nigdy nie zachwycała, jednak po tym, jak w ostatnim czasie czołowi producenci urządzeń z Androidem pokazali swoje nowe funkcje fotograficzne, wypada ona jeszcze słabiej niż poprzednio. Okazuje się, że wyszukiwarkowy gigant zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ właśnie dowiadujemy się o intensywnych pracach nad naprawieniem takiego stanu rzeczy.

 

W rozmowie z serwisem Engadget, źródło „obeznane w planach Google” zdradziło, że w firmie aktualnie jest testowana nowa wersja aplikacji aparatu. Ma ona m.in. pozwolić na dodanie efektownego rozmycia tła podczas fotografowania portretów, poprawić tworzenie panoram i zdjęć sferycznych oraz zawierać odświeżony interfejs. Ponad to, Google ma pozwolić zewnętrznym developerom na wzbogacanie aplikacji swoimi filtrami i efektami.

 

Producent Androida od jakiegoś czasu stara się przenieść jak najwięcej elementów swojego systemu do Google Play, gdzie ma większą kontrolę nad aktualizacjami. Nie inaczej jest i tym razem, nową aplikację aparatu prawdopodobnie już niedługo zobaczymy w oficjalnym sklepie naszych smartfonów, a cieszyć się z niej będą mogli nie tylko posiadacze słuchawek z serii Nexus, ale także wszystkich urządzeń z KitKatem.

 

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x