nexus 10 comming soon

 

W połowie stycznia doszły do nas bardzo interesujące informacje. Jeden z tabletów oferowanych przez Google w ramach serii Nexus przestał być dostępny w sklepie Play. Tym samym w Sieci pojawiły się plotki dotyczące możliwego pojawienia się następcy niedostępnego Nexusa 10.

 

Dzisiaj mamy pierwszy dzień kwietnia i niekoniecznie musi to mieć związek z prima aprilis, ale Google zmieniło status widniejący w swoim sklepie przy pozycji tabletu produkowanego przez Samsunga. Niestety, Polacy wciąż nie mają pełnego dostępu do sklepu Play, ale tam gdzie jest on całościowo sprawny pojawiła się informacja, że Nexus 10 wkrótce znów będzie dostępny. Tak samo jak w przypadku informacji o niedostępności, tak i teraz Internet rozpoczyna plotkowanie o następcy tabletu Samsunga z rodziny Google. Poprzednim razem informacje o nowym Nexusie 10 podawał również Evan Blass, ale szybko je sprostował warunkując swoją niepewność nie do końca sprawdzonym źródłem. Tym razem postać znana również jako @evleaks nie odnosi się w żaden sposób do tego wydarzenia, ale w Sieci znajdziemy informacje o tym, że powrót Nexusa 10 będzie wiązał się z jego lekkim odświeżeniem.

 

Mimo swojego wieku (premiera 29 październik 2012 roku), obecnie znany nam Nexus 10 wciąż jest jedną z najciekawszych propozycji w tej klasie. Niestety, nikt nie ukierunkował w jaki sposób może zostać usprawniony Samsunga tablet i czy w ogóle przemianę wykonywać będą właśnie Koreańczycy.

 

 

źródło: TheDroidGuy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.