Nubia Z20 dwa wyświetlacze

Nubia Z20 wciąż zaskakuje. Tym razem drugim wyświetlaczem

2 minuty czytania
Komentarze

Nubia zaprezentuje swój nowy flagowy smartfon Nubia Z20 8 sierpnia. Będzie on następcą smartfonu Nubia Z18 z ubiegłego roku. Do tej pory wiadomo tylko, że telefon jest wyposażony w znakomity zestaw aparatów fotograficznych do wykonywania zdjęć z najwyższej półki i posiada elastyczny wyświetlacz. Nowy telefon Nubia z numerem modelu NX627J pojawił się na TENAA z wysokiej klasy specyfikacjami. Wydaje się, że może to być nadchodzący flagowiec producenta.

Nubia Z20 – dwa wyświetlacze

Nubia Z20 dwa wyświetlacze

Najważniejszą rzeczą, której się dowiedzieliśmy na temat Nubii Z20 za pośrednictwem TENAA jest to, że jest on wyposażony w dwa wyświetlacze, takie jak smartfon Nubia X z ubiegłego roku. Ma on posiadać przedni, 6,42-calowy, elastyczny wyświetlacz OLED o rozdzielczości Full HD+. Z tyłu telefonu znajduje się mniejszy, 5,1-calowy wyświetlacz OLED o tej samej rozdzielczości. Obydwa oferują współczynnik proporcji 19,5:9. Sam telefon mierzy 158,63 × 75,23 × 9,2 mm i waży 186 gramów. Sercem urządzenia będzie układ Snapdragon 855 Plus wspierany przez 6, 8 lub 12 GB pamięci operacyjnej. Każdemu wariantowi RAM przypada inna pamięć wewnętrzna. Są to 128, 256 i 512 GB.

Zobacz też: [Recenzja] Honor 20 Pro — magia aparatów w niższej cenie

Całość będzie zasilana przez baterię o pojemności 3900 mAh, która wspiera szybkie ładowanie. Niestety, nie wiemy, o jakiej mocy ładowarki tutaj mówimy. Smartfon ma oferować potrójny aparat z modułem głównym o rozdzielczości 48 Mpix. Towarzyszyć mu będą dwa obiektywy odpowiednio 16 Mpix i 8 Mpix. Wiadomo jednak, że będą oferowały nagrywanie filmów w 8K. Jednak nie znamy ich przeznaczenia. Według plotek smartfon może być wyposażony w dwa czytniki linii papilarnych, tak jak miało to miejsce w Nubii X. Jeśli chodzi o aparat selfie, to oczywiście go nie znajdziemy. Funkcję tą będzie pełnił aparat główny, wykorzystując w tym celu mniejszy z ekranów znajdujący się pod nim.

Źródło: Gizmochina

Motyw