PlayStation 5 za 4000 zł

PlayStation 5 za 4000 zł? Nie ma powodów do paniki

Newsy

Kilka dni temu świat obiegła wiadomość dotycząca ceny PlayStation 5 zauważonej na stronie MediaMarkt. Już wedle wcześniejszych plotek konsola miała być zauważalnie droższa od poprzedniczki. Przekładać miały się na to znacznie bardziej zaawansowane technologie. Mimo to cena, jaką przyłapano, okazała się naprawdę olbrzymia. Okazało się bowiem, że konsola ma kosztować równowartość aż 4000 zł.

PlayStation 5 za 4000 zł

PlayStation 5 za 4000 zł

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Internet zaczął wrzeć od informacji o tym, jak dużo przyjdzie nam zapłacić za nową konsolę Sony. Wiele osób zwróciło uwagę, że za tyle pieniędzy jest w stanie złożyć znacznie lepszy i bardziej funkcjonalny PC. W końcu jednym z kluczowych argumentów przemawiających za konsolami jest cena sprzętu. Czyżby miał on upaść? No cóż… Według mnie to po prostu szukanie taniej sensacji. Do premiery konsoli zostało jeszcze bardzo dużo czasu. Na dobrą sprawę nie znamy jej wyglądu ani nawet ostatecznej specyfikacji. Pojawia się na jej temat masa plotek, w tym wiele sprzecznych ze sobą nawzajem.

Zobacz też: Potrzeba nam smartfonów z klawiaturą — Unihertz Titan to udowodnił

Wielokrotnie w takich sytuacjach sklepy umieszczały w karcie produktu losową cenę. W tym przypadku jest to 9999 koron szwedzkich, czyli około 4000 zł. Wpisanie w karcie produktu czterech dziewiątek wygląda właśnie jak zapchanie tej wartości. Możliwe, że system w sklepie internetowym nie może zapisać produktu, dopóki nie zostanie wpisana cena. Tak zdarzało się już wielokrotnie w przeszłości i zdarzy nie raz w przyszłości. Naprawdę nie rozumiem więc tego całego szumu wokół tej sprawy. Oczywiście nie wykluczam, że cena okaże się wysoka. Możliwe, że przyjdzie nam znaleźć na półkach sklepowych PlayStation 5 za 4000 zł. Powyższy zrzut ekranu nie jest jednak na to żadnym dowodem.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x