gag

 

Dowiedzieliśmy się właśnie, że HTC pracuje nad mniejszą wersją flagowego modelu One (M8). One Mini będzie nawiązywał wyglądem do większego brata utrzymując wysoki standard wykonania. Aluminiowa obudowa ma stanowić 90% sumy wszystkich materiałów czyli podobnie jak we flagowcu. Mini prawdopodobnie dostanie ekran o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 720p. Wiadomo też, że mniejsza wersja będzie posiadała pojedynczy aparat z tyłu – HTC zamierza stosować podwójny obiektyw tylko w One (M8).

Jesteśmy bardzo ciekawi jak sytuacja się rozwinie i z pewnością będziemy wyglądać kolejnych doniesień. HTC musi stworzyć coś wyjątkowego, co przypadnie do gustu użytkownikom. Warto zadać sobie pytanie czy mniejszy model Tajwańczyków jest w stanie nawiązać walkę z wersjami „Mini” smartfonów od Samsunga czy LG. Design to zdecydowany atut Tajwańczyków, ale producent musi zadbać o przyzwoite podzespoły i odpowiednią, konkurencyjną cenę.

Według Brytyjskiego źródła One Mini pojawi się w sprzedaży już w maju, a w najbliższym czasie spodziewamy się kolejnych informacji od HTC odnośnie nowego modelu.

 

Źródło: gsmarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Dawid Przewoźnik