ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
iQOO Pro 5G z szybką pamięcią

Moda na 5G coraz bliżej. Vivo iQOO Pro 5G już w sierpniu

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

W czerwcu Vivo ujawniło, że w trzecim kwartale roku ukaże się wydanie 5G ich telefonu do gier iQOO. Trzymając się swojej obietnicy, chińska firma potwierdziła dziś, że w sierpniu wprowadzi na rynek smartfon Vivo iQOO Pro 5G. To obala plotki, które twierdziły, że będzie się nazywał iQOO Plus 5G. W kwietniu dział gier Vivo iQOO uruchomił swój pierwszy telefon do gier o nazwie Vivo iQOO. Nadchodzący wariant z 5G może oferować niemal identyczną specyfikację. Oficjalny plakat, który został wydany dzisiaj, ujawnia tył obudowy urządzenia. Znajduje się na nim potrójny aparat fotograficzny. Tekst Monster Inside, będący zabawną parafrazą napisu z naklejek Intela jest nadrukowany pionowo w środku tylnej części urządzenia.

Vivo iQOO Pro 5G

Vivo iQOO Pro 5G

Według najnowszych doniesień iQOO Pro 5G będzie napędzany przez procesor Snapdragon 855 Plus. Jest to ten sam układ, który napędza telefony ASUS ROG Phone 2 i Black Shark 2 Pro, czyli konkurencję smartfona od Vivo w segmencie urządzeń do gier. Przeciek również, że słuchawka będzie wyposażona w 8 GB pamięci operacyjnej i wbudowaną pamięć masową o pojemności 128 GB. Miejmy nadzieję, że będziemy mogli jednak liczyć także na lepiej wyposażone warianty smartfonu. Zwłaszcza że model podstawowy występuje w wariancie 256 GB. Smartfon ma być zasilany przez baterię o pojemności 4500 mAh i wspierać szybkie ładowanie do 44 W, podobnie jak ma to miejsce w modelu podstawowym.

Zobacz też: Redmi przygotowuje szczególne wydarzenie na sierpień

Ostatnio, nowy telefon Vivo z numerem modelu V1916A został zauważony w bazie danych chińskiego urzędu 3C. Okazało się, że jest to nadchodzący telefon 5G. Będzie mu towarzyszyć ładowarka, która będzie obsługiwać do 44 W szybkiego ładowania. Może to być Vivo iQOO Pro 5G. Niestety, wciąż nie znamy konkretnej daty premiery. Wiemy jedynie, że pojawi się już w przyszłym miesiącu.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy