LG G2 Mini trafia do europejskich sklepów i tym samym ujawnia swoją cenę

Newsy

LG G2 mini

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

G2 Mini to smartfon, na którym zawiodła się spora grupa ludzi. Główną przyczyną takiego obrotu sprawy są plotki, według których ten model miał być pomniejszoną wersją G2 tak jak Z1 Compact nawiązuje do Z1. Premiera jednak pokazał, że pomniejszona wersja flagowego smartfonu LG odbiega techniczne od pierwowzoru.

 

W takim razie być może cena pozwoli pozytywnie spojrzeć na jeden z ostatnich tworów Koreańczyków? LG G2 Mini w okolicach kwietnia oficjalnie pojawi się w sklepach, ale już wiele tzw. „sieciówek” w Niemczech uruchomiło bardzo krótką przedsprzedaż tego modelu, gdyż już za kilka dni będzie można nabyć pomniejszonego flagowca Koreańczyków po prostu biorąc pudełko z półki sklepowej. Niemniej jednak najważniejsza jest cena, która uśredniając za wersję ze Snapdragonem i LTE (G2 Mini dostępne będzie również w edycji DualSIM oraz z Tegrą 4i) wynosi 350 Euro, a więc niecałe 1500 złotych. Cena w Polsce może oscylować na bardzo podobnym poziomie. Powstaje jednak pytanie, czy warto? Patrząc na konkurencję – średnio. Przeciwnik z logiem Motoroli jest blisko dwukrotnie tańszy, a w niektórych aspektach lepiej wyposażony.

 

Oczywiście powyższa cena jest początkową i z pewnością w ciągu kilku tygodni spadnie o parę procent. Wtedy będzie można na nowo zainteresować się LG G2 Mini.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x