LG G2 mini

 

G2 Mini to smartfon, na którym zawiodła się spora grupa ludzi. Główną przyczyną takiego obrotu sprawy są plotki, według których ten model miał być pomniejszoną wersją G2 tak jak Z1 Compact nawiązuje do Z1. Premiera jednak pokazał, że pomniejszona wersja flagowego smartfonu LG odbiega techniczne od pierwowzoru.

 

W takim razie być może cena pozwoli pozytywnie spojrzeć na jeden z ostatnich tworów Koreańczyków? LG G2 Mini w okolicach kwietnia oficjalnie pojawi się w sklepach, ale już wiele tzw. „sieciówek” w Niemczech uruchomiło bardzo krótką przedsprzedaż tego modelu, gdyż już za kilka dni będzie można nabyć pomniejszonego flagowca Koreańczyków po prostu biorąc pudełko z półki sklepowej. Niemniej jednak najważniejsza jest cena, która uśredniając za wersję ze Snapdragonem i LTE (G2 Mini dostępne będzie również w edycji DualSIM oraz z Tegrą 4i) wynosi 350 Euro, a więc niecałe 1500 złotych. Cena w Polsce może oscylować na bardzo podobnym poziomie. Powstaje jednak pytanie, czy warto? Patrząc na konkurencję – średnio. Przeciwnik z logiem Motoroli jest blisko dwukrotnie tańszy, a w niektórych aspektach lepiej wyposażony.

 

Oczywiście powyższa cena jest początkową i z pewnością w ciągu kilku tygodni spadnie o parę procent. Wtedy będzie można na nowo zainteresować się LG G2 Mini.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.