Kreatywny konkurs od Finów – wygraj Nokię X dzięki szybkiemu czytaniu

Newsy

Nokia-XL-Dual-SIM-2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nokia mimo że przez ostatnie lata dopiero wraca na dobry tor to w jednej kwestii jest nie do pokonania. Chodzi oczywiście o sprytne zagrywki marketingowe i przeróżne, bardzo interesujące promocje. Teraz przyszła pora na kolejny ruch mający na celu przypomnieć, że Finowie wkroczyli do świata Androida.

 

Tym razem Nokia postanowiła zorganizować konkurs, który w porównaniu do konkurencji nie ogranicza się do polubienia danego postu i udostępnienia go publicznie. Finowie liczą na kreatywność swoich odbiorców i wykorzystując spryt, cierpliwość oraz wzbudzając ciekawość przedstawili w Sieci oto taki film na YouTubie:

 

 

Dla osób, które jednak nie były w stanie zrozumieć całego przekazu, już spieszę z wytłumaczeniem. Otóż człowiek jest w stanie przeczytać ponad 300 słów na minutę i tym samym Nokia rzuciła wyzwanie polegające na wychwyceniu (pod koniec, na zielonym tle) powtarzającej się nazwę aplikacji. Przy okazji Finowie wciąż promują swój sklep na Androida bez usług Google Play mający w pełni zastąpić Play Store. Także jeżeli znaleźliście szukany tytuł to należy wysłać tweeta z odpowiednim dopiskiem i liczyć na to, że to właśnie Was Nokia wylosuje.

 

Regulamin konkursu dostępny jest pod następującym linkiem: Klik! Do wygrania oczywiście jest Nokia X oraz Nokia Gear (słuchawka Bluetooth z NFC).


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x