Android w wersji 4.4.3 w drodze – lista zmian ograniczona do samych poprawek

Newsy

this is it kitkat

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Z najnowszym mobilnym systemem Google wiąże się wiele ciekawych historii obdarzonych w kilka elementów zaskoczenia. Najważniejszym oczywiście była informacja o nazwie – zamiast Key Lime Pie mamy współpracę z Nestle i KitKata, a teraz przyszła pora udoskonalania go.

 

 

Niestety, nie spotkaliśmy jeszcze idealnego oprogramowania, które byłoby pozbawione błędów, a przy tym wciąż się rozwijało. Dlatego też KitKat mimo że otworzył niejako ponownie Androida dla mniej wydajnych urządzeń to niestety ma też swoje problemy. Nie dziwi więc fakt, że Google szybko po premierze zarówno systemu jak i Nexusa 5 rozpoczęło wprowadzanie poprawek i dzisiaj mamy do czynienia już z Androidem 4.4.2. To jednak nie koniec problemów z mniej lub bardziej poważnymi błędami. Szczególnie skarżą się użytkownicy właśnie najnowszego smartfonu z serii Nexus i to pod ten telefon głównie tworzona jest nowa wersja systemu 4.4.3. Lista zmian ogranicza się do kilkunastu pozycji i nie należy spodziewać się żadnych nowości, a po prostu poprawek, wśród których można wyróżnić na przykład wyeliminowanie problemów z aparatem. Oczywiście można tym samym spodziewać się usprawnień działania całego oprogramowania, a w tym konkretnym przykładzie poprawy jakości wykonywanych zdjęć.

 

Niestety, nie znamy jeszcze oficjalnej daty wypuszczenia w świat Androida w wersji 4.4.3 KitKat. Powinno to jednak nastąpić jak najszybciej.

 

 

źródło: AndroidPolce


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x