Asus Eee Pad Slider i Transformer z 3G już od sierpnia!

Newsy

asus_eee_pad_transformer
Najlepszym wyznacznikiem sukcesu rynkowego Asusa Eee Pad Transformera jest to, że mimo upływu kolejnych tygodni od momentu trafienia do sprzedaży nadal występują problemy z jego dostępnością. Wkrótce na rynek ma trafić również wersja z modemem 3G.

Tajwański producent wprowadzając do sprzedaży Transformera udowodnił, że stworzenie funkcjonalnego, mocnego i jednocześnie taniego tabletu wyposażonego w system Honeycomb wcale nie jest niemożliwe. Obserwując sprzedaż tego urządzenia można dojść do wniosku, że jest to recepta na sukces.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

W ciągu ostatnich dni pojawiły się kolejne informacje na temat tabletu Slider – jego zapowiedź pojawiła się już na stronach Amazon, co może oznaczać, że wkrótce trafi do sprzedaży, umacniając pozycję rynkową Asusa. To jednak nie koniec dobrych wiadomości dla fanów tego producenta.

Na tę chwilę Asus Eee Pad Transformer dostępny jest w wersji WiFi z 16 lub 32 GB pamięci. Dodatkowo możliwy jest wybór modelu ze specjalną stacją dokującą w formie klawiatury. Na oficjalnym profilu Asusa w serwisie Facebook pojawiła się również informacja, że wersja z modułem 3G będzie dostępna już w sierpniu.

Zapowiedź na razie dotyczy tylko Wielkiej Brytanii. Możemy jednak przypuszczać, że Transformer WiFi + 3G pojawi się wkrótce również na pozostałych rynkach – w tym w Polsce. Pozostaje jeszcze kwestia ceny tego modelu – najprawdopodobniej będzie ona wyższa o kilkaset złotych w porównaniu do wersji WiFi.

źródło: AndroidCentral


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x