Asus Eee PC z Androidem

Newsy

Większość z Was z pewnością słyszała o bardzo popularnych netbookach firmy Asus o nazwie Eee PC. Na targach Computex w Taipei firma zaprezentowała najnowszy, jeszcze prototypowy model, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1GHz oraz co najważniejsze, w system operacyjny Android OS.

Obrazek

Takie posunięcie ze strony Asusa to stworzenie bardzo ciekawej alternatywy swojego produktu. Jest to również ogromna konkurencja dla takich potentatów jak Intel oraz Microsoft, jak wiadomo, do tej pory miliony wyprodukowanych Eee PC’tów było wyposażonych w procesory Intel Atom i systemy Microsoft Windows. Zaprezentowany model, dzięki zastosowaniu pasywnego chłodzenia, jest niesłychanie cichy i energooszczędny.
Na tej stronie możemy spojrzeć na filmiki prezentujące nowe urządzenie Asusa. Wgląda ono niesłychanie ładnie, miejmy nadziej, że w niedługim czasie zobaczymy je na sklepowych półkach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Skomentuj na Polskim Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x