Większość z Was z pewnością słyszała o bardzo popularnych netbookach firmy Asus o nazwie Eee PC. Na targach Computex w Taipei firma zaprezentowała najnowszy, jeszcze prototypowy model, wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1GHz oraz co najważniejsze, w system operacyjny Android OS.

Obrazek

Takie posunięcie ze strony Asusa to stworzenie bardzo ciekawej alternatywy swojego produktu. Jest to również ogromna konkurencja dla takich potentatów jak Intel oraz Microsoft, jak wiadomo, do tej pory miliony wyprodukowanych Eee PC’tów było wyposażonych w procesory Intel Atom i systemy Microsoft Windows. Zaprezentowany model, dzięki zastosowaniu pasywnego chłodzenia, jest niesłychanie cichy i energooszczędny.
Na tej stronie możemy spojrzeć na filmiki prezentujące nowe urządzenie Asusa. Wgląda ono niesłychanie ładnie, miejmy nadziej, że w niedługim czasie zobaczymy je na sklepowych półkach.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Skomentuj na Polskim Forum Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.