ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
royole flexpai

Co stanie się ze składanym smartfonem, gdy wygniemy go w drugą stronę? Zobaczcie

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Składane smartfony są w tym momencie najnowszym trendem na rynku urządzeń mobilnych. Poszczególni producenci prześcigają się w ich tworzeniu. Jeszcze miesiąc temu mogłoby wydawać się, że tę wojnę zwycięży koreański gigant. Po porażce Samsunga Fold firma zdecydowała się jednak dopracować swój telefon. Z tego powodu na prowadzenie wyszła firma Royole, która niedawno na rynek wypuściła pierwszego na świecie składanego smartfona, którego kupić może każdy – FlexPai. Czy urządzenie jest jednak wytrzymałe?

Royole FlexPai – wytrzymałość. Czy urządzenie można wygiąć w drugą stronę?

Na pytanie postawione w powyższym akapicie postanowił odpowiedzieć Zack z kanału JerryRigEverything, który zajmuje się testowaniem urządzeń mobilnych. Okazuje się, że smartfon wykonany został głównie z metalu i plastiku – z tego drugiego materiału stworzony jest ekran urządzenia, zatem trzeba uważać, by go nie zniszczyć, ponieważ rysy mogą powstać nawet od paznokcia. Co stanie się, jednak gdy telefon będziemy próbowali wygiąć w drugą stronę? Zawias urządzenia będzie starał się nas powstrzymać, choć przy odpowiednio dużej sile może on pęknąć. Wtedy wyświetlacz można już zginać w dwie strony, jednak krótkotrwale – po chwili zabawy Royole FlexPai Zacka po prostu umarł.

Zobacz też: Najlepsze promocje na gry i aplikacje ze sklepu Google Play.

Urządzenie, o którym piszę w tym artykule, możecie zakupić za około 5000 zł. Gorąco zachęcam Was do obejrzenia materiału o smartfonie z kanału JerryRigEverything – jest bardzo ciekawy. Znajdziecie go powyżej. Miłego seansu!

Źródło: JerryRigEverything

Sprawdź najnowsze wpisy