Black Shark 2 Pro 512 GB

Poznaliśmy wszystkie warianty Black Shark 2 – najwyższym pamięci nam nie zabraknie

Newsy

Smartfon Xiaomi Black Shark 2 Pro do gier zostanie przedstawiony już jutro w Chinach. Przed tym jednak poznaliśmy większość jego kluczowych specyfikacji. Black Shark wydał także teaser video, który potwierdził obecność układu Snapdragon 855 Plus w urządzeniu. Kolejny wyciek zdradził nam natomiast warianty pamięci w smartfonie, wersje kolorystyczne oraz jego wygląd z frontu.

Black Shark 2 Pro 512 GB

Black Shark 2 Pro 512 GB

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Według MySmartPrice Black Shark 2 Pro będzie dostępny w trzech wersjach, takich jak: 12 GB RAM + 128 GB pamięci masowej, 12 GB RAM + 256 GB pamięci masowej i 12 GB RAM + 512 GB pamięci masowej. W związku z tym, może nie dotać wariantów z 6 GB / 8 GB RAM. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to model z Pro w nazwie to taka decyzja nie dziwi. Powinien być on w końcu we wszystkim lepszy od opcji podstawowej. Publikacja ujawniła również, że smartfon będzie dostępny w trzech kolorach, takich jak czarny, niebieski i lodowy, czyli jasnoniebieski.

Zobacz też: [Recenzja] Motorola Moto G7 Play – ta firma wie, jak robić budżetowe smartfony

Wyciek zdjęcia Black Shark 2 Pro również ujawnił jego przedni projekt. Niestety, urządzenie jest trzymane w taki sposób, że trudno jest odgadnąć, czy posiada nacięcie, czy nie. Jako że Black Shark 2 posiada wyświetlacz bez wycięć z wysokim współczynnikiem powierzchni ekranu do obudowy. Dlatego śmiało można założyć, że model Pro może być również wyposażony w identyczny ekran. Wiadomo, że Black Shark 2 Pro będzie obsługiwał ściemnianie DC 2.0. Dokładna pojemność baterii w Black Shark 2 Pro nie jest jeszcze znana. Jednakże jego certyfikat 3C, który został zauważony na początku tego miesiąca, ujawnił, że będzie on dostarczany z szybką ładowarką o mocy do 27 W.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x