Dell Streak 10 Pro najpierw trafi do Chin

Newsy

dell_streak_10_pro
Jednym z ostatnio zapowiedzianych tabletów z systemem Android był Dell Streak 10 Pro. Początkowo krążyły informacje wskazujące na to, że trafi on do sprzedaży jeszcze w czerwcu. Wiceprezes Della ma jednak nienajlepsze wiadomości dla osób rozważających zakup tego urządzenia.

Dell Streak 10 Pro miał być kolejnym tabletem o bardzo przyzwoitej konfiguracji sprzętowej – 10-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor ARM Cortex A9 taktowany zegarem 1 GHz, moduł WiFi + 4G i pamięć uzależniona od wersji (16, 32 lub 64 GB). Nad całością kontrolę miałby sprawować system Honeycomb z nakładką Stage UI.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

John Thode, pełniący funkcję wiceprezesa w firmie Dell, podzielił się ostatnio informacjami związanymi z debiutem tego urządzenia. Streak 10 Pro trafi do sprzedaży jeszcze latem tego roku, ale będzie on dostępny wyłącznie na chińskim rynku. Premiera w USA i pozostałych krajach odbędzie się dopiero w 2012 roku.

Thode próbował uargumentować decyzję koncernu możliwościami rynku – te podobno są większe w przypadku Chin niż Stanów Zjednoczonych. W ten sposób Dell zwiększa szanse na sukces swojego tabletu. Do czasu premiery Streak 10 Pro w USA konkurencja najprawdopodobniej będzie oferowała znacznie bardziej zaawansowane urządzenia.

źródło: CNET


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x