Co to za… azjatycka reklama! Black Shark 2 Pro z potwierdzonym procesorem

Łukasz Pająk Newsy 2019-07-28

Marka Black Shark to kolejna wariacja Xiaomi, w tym wypadku stanowiąca smartfony dla graczy. Być może nie są to najpopularniejsze modele w Polsce, ale ta kategoria rządzi się swoimi prawami. Niemniej czekamy na pojawienie się kolejnej propozycji, Black Shark 2 Pro, która ma być ulepszeniem Black Shark 2, zaprezentowanego w marcu. Siłą rzeczy pojawią się ulepszone podzespoły, ale sposób ich zapowiedzi jest co najmniej… niecodzienny.

Xiaomi Black Shark 2 Pro ujawnia swój procesor w stylu Power Rangers

Pierwsze, co przyszło mi do głowy, oglądając tę zapowiedź, to właśnie Power Rangers. Aż dziw bierze, że dzisiaj produkcje takiej jakości mają rację bytu, ale w końcu to Azja, a tam wszystko rządzi się swoimi prawami. Niemniej mamy już pewność, że Snapdragon 855 Plus znajdzie się na pokładzie Black Shark 2 Pro. Jeśli wierzyć danym z AnTuTu, to nie powinno też zabraknąć 12 GB RAM i 256 GB wbudowanej pamięci na pliki użytkownika. Odpowiednio zmodyfikowany Android 9 Pie ma być prezentowany w rozdzielczości FullHD+, choć konkretów na temat wyświetlacza jeszcze nie znamy. Oczywiście Black Shark 2 Pro nie będzie pierwszym smartfonem dla graczy z najmocniejszym układem. Niedawno oficjalnie poznaliśmy Asus ROG Phone II, który wzbudził ogromne zainteresowanie.

Zobacz też: Nintendo się ugięło — naprawa Joyconów w Switchu będzie darmowa.

Xiaomi przedstawi swojego najmocniejszego smartfona dla graczy we wtorek, 30 lipca. Wtedy też powinniśmy poznać szczegółową specyfikację, wygląd i ceny. Jeśli firma powtórzy plan poprzednika, to Black Shark 2 Pro powinien też zawitać do Polski, więc warto mieć ten model na względzie.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x