HTC-One-M8_Gunmetal_Silver

We wtorek HTC pokazało światu nową wersję swojego flagowego modelu One. Również tego dnia na stronie producenta pojawiły się informacje odnośnie nadchodzących nowinek i zmian. Ze względu na zamieszanie związane z premierą nowego One’a większości serwisów branżowych umknął fakt, iż jedna z priorytetowych i prężnie rozwijanych usług oferowanych przez Tajwańczyków – BlinkFeed, już wkrótce będzie dostępny na wszystkie urządzenia działające pod kontrolą Androida, a nie jak dotychczas tylko na tych od HTC.

 

Na temat odsłony BlinkFeed na innych urządzeniach niż te od HTC nie wiemy jeszcze nic, poza faktem, że takowa będzie niedługo dostępna w Sklepie Play. Bardzo interesującym pytaniem jest to, czy HTC wyda swój agregator newsów w formie osobnej aplikacji, czy może launchera. O tym przekonamy się wkrótce.

 

Dziennikarz serwisu The Verge od jednego z pracowników tajwańskiej firmy dowiedział się, że również Zoe zobaczymy na ekranach telefonów nie brandowanych logiem „HTC”. Informacja ta jednak nie została potwierdzona w oświadczeniu prasowym.

 

A Wy co myślicie o zabieraniu ekskluzywności aplikacji od HTC? Czy może to negatywnie wpłynąć na sprzedaż ich telefonów?

 

Źródło: PocketNow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski