Aktualizacja dla DOOM

Kultowe DOOM i DOOM II trafiają do Sklepu Play

Newsy

Od pewnego czasu trwa moda na odświeżanie wszystkiego, co osiągnęło sukces X lat temu. Tyczy się to filmów, gier, muzyki, czyli po prostu ogólnie rozumianej popkultury. Nostalgia się sprzedaje, co w przypadku rynku mobilnego stara się udowadniać Nokia. Niemniej gracze też mogą otrzymać coś specjalnego. Moc obliczeniowa dzisiejszych smartfonów jest ogromna, więc co stoi na przeszkodzie, aby kultowe gry sprzed lat udostępnić na urządzenia mobilne? Coraz większa liczba deweloperów decyduje się na taki krok i kolejny wykonała właśnie Bethesda, wydając tytułowe dwie gry. Tym samym poznajcie DOOM-a i jego następce w wersji ze Sklepu Play.

DOOM i DOOM II w mobilnym wydaniu w Sklepie Play

Ostatnie opinie dotyczące Bethesdy nie są najlepsze. Niemniej marki, jakie kryją się w siedzibie tego wydawcy, mogą robić wrażenie. Nawet w ramach mobilnych gier można wymienić chwalonego Fallout Shelter, który uważany jest za jedną z najlepszych, darmowych propozycji ze Sklepu Play. Dzisiaj do gry dołączają DOOM i DOOM II, ale w swoim oryginalnym wydaniu. Nie są to żadne remastery, które dzisiaj cieszą się dużym powodzeniem.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niewątpliwie powrót po ponad 25 latach do tych tytułów może być nostalgiczny, ale czy wart swojej ceny?

Zobacz też: Huawei Mate X ostatecznie doczekał się kilku zmian w specyfikacji.

Zarówno DOOM, jak i DOOM II zostały wycenione w Sklepie Play na 22,99 złotych każda. Nie są to małe pieniądze i wspomniana nostalgia może nie być wystarczająca, aby zdecydować się na zakup. Jeśli jednak jesteście zainteresowani, to odsyłam Was do marketu Androida:

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x