LG Swift Tab 3D

Specyfikacja techniczna LG Swift Tab nie jest żadną tajemnicą. Jedyną niewiadomą pozostawało to jaka będzie cena tego urządzenia, gdy w czerwcu trafi do sprzedaży w Polsce.

LG Swift Tab 3D jest urządzeniem, które ma konkurować z Motorolą Xoom, Samsungiem Galaxy Tab i Asusem Eee Pad Transformer. Wszystkie te tablety mają bardzo zbliżoną konfigurację sprzętową. Produkt LG na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim możliwością nagrywania i odtwarzania obrazu trójwymiarowego.

LGSwiftTab-przedsprzedaz

W przypadku większości klientów cena jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o ewentualnym zakupie. Osoby, które od pewnego czasu mają możliwość nabycia tabletu LG (m.in. Stany Zjednoczone, Wielka Brytania) narzekają na zbyt wysoką cenę, która skutecznie zniechęca do dokonania zakupu. W takiej sytuacji wybór oczywiście pada na konkurencyjne urządzenie.

LG Swift Tab 3D trafił już do przedsprzedaży w Polsce – osoby zainteresowane nabyciem tego tabletu muszą być przygotowane na wydatek rzędu 2999 złotych. Cena jest więc dość wysoka, podobnie jak w przypadku Motoroli Xoom. Pocieszające jest to, że dotyczy ona modelu wyposażonego w modem 3G.

źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Cebula