Samsung podarował Galaxy S2 CyanogenMod

Newsy

0f89c__sgs2cm-20110607Konkurencja na rynku smartfonów jest co raz większa, dlatego też producenci szukają nowych sposobów na przekonanie potencjalnych klientów do zakupu ich urządzeń. Ostatnio popularnym zabiegiem stało się odchodzenie od blokady bootloaderów w telefonach, co potwierdza zmiana polityki HTC w tej sprawie. Wygląda na to, iż podobne rewolucje szykują się u największego koreańskiego producenta, który przekazał swój najnowszy smartfon Samsunga Galaxy S2 jednemu z twórców grupy CyanogenMod.

Taką informacją Atin M. podzielił się kilka dni temu na swoim twitterze. Jak można się domyślić celem takiego działania jest stworzenie wersji Cyanogena przeznaczonej dla flagowego modelu Samsunga. CyanogenMod oprócz aktualizacji systemu do najnowszych wersji Androida oferuje również funkcje i ustawienia niedostępne w standardowej wersji systemu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Być może już niedługo Samsung całkowicie odstąpi od blokowania niezależnego oprogramowania w swoich urządzeniach, jednak póki co zwolennikom modyfikacji w swoich smartfonach pozostaje czekać na kolejne efekty pracy twórców Cyanogena.

źródło: twitter.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x