Samsung podarował Galaxy S2 CyanogenMod

Newsy

0f89c__sgs2cm-20110607Konkurencja na rynku smartfonów jest co raz większa, dlatego też producenci szukają nowych sposobów na przekonanie potencjalnych klientów do zakupu ich urządzeń. Ostatnio popularnym zabiegiem stało się odchodzenie od blokady bootloaderów w telefonach, co potwierdza zmiana polityki HTC w tej sprawie. Wygląda na to, iż podobne rewolucje szykują się u największego koreańskiego producenta, który przekazał swój najnowszy smartfon Samsunga Galaxy S2 jednemu z twórców grupy CyanogenMod.

Taką informacją Atin M. podzielił się kilka dni temu na swoim twitterze. Jak można się domyślić celem takiego działania jest stworzenie wersji Cyanogena przeznaczonej dla flagowego modelu Samsunga. CyanogenMod oprócz aktualizacji systemu do najnowszych wersji Androida oferuje również funkcje i ustawienia niedostępne w standardowej wersji systemu.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Być może już niedługo Samsung całkowicie odstąpi od blokowania niezależnego oprogramowania w swoich urządzeniach, jednak póki co zwolennikom modyfikacji w swoich smartfonach pozostaje czekać na kolejne efekty pracy twórców Cyanogena.

źródło: twitter.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x