HTC One (M8) trafia do przedsprzedaży w Play

Newsy

HTC-One-M8_PerRight_GunMetal

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zgodnie z przewidywaniami, dzisiejszy dzień został zdominowany przez HTC i premierę nowego flagowego modelu firmy, na którego barkach w tym roku zostało powierzone minimalnie lżejsze zadanie niż miało to miejsce w przypadku poprzednika. Niemniej jednak nowy One (M8) nie ma już przed nami żadnych tajemnic.

 

Jedna z plotek, która przedpremierowo obiegła świat dotyczyła natychmiastowego rozpoczęcia przedsprzedaży flagowego smartfonu HTC zaraz po premierze. Tak też się stało i operator komórkowy Play jako pierwszy w Polsce (i czwarty w Europie) uruchomił możliwość zakupu nowego One. Razem z zakupem omawianego smartfonu w przedsprzedaży, przyszły posiadacz tajwańskiego produktu otrzyma dedykowane etui do tego modelu (do wyczerpania zapasów).

 

htc one m8 etui

 

 

Cennik tradycyjnie dla operatorów nie wygląda najbardziej interesująco, ale do tego powinniśmy się przyzwyczaić. Informację gdzie i za ile można zakupić One (M8) znajdziecie klikając w następujący link: Klik! Najnowszą słuchawkę HTC można nabyć za symboliczną złotówkę podpisując umowę na abonament 179,99 złotych na 2 lata – FORMULA EUROPA Unlimited Smartfon.

 

Chętnie na zakup smartfonu HTC One (M8) mogą już to uczynić za pośrednictwem internetowego sklepu Play: Klik! Znajdą się jacyś chętni?

 

 

źródło: blogplay.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x