Glam_Galaxy S5_Black_02

 

Ciężko pisać o kolejnych smartfonach Samsunga jeżeli nie są to oryginalne modele. Rozwijając tę myśl, Koreańczycy po raz kolejny szykują się do powielania tego samego i nadawania takim tworom nazw nawiązujących do słuchawek z najwyższej półki. Skoro ostatnia wielką premierą był flagowy model Galaxy S5 to przyszła pora na kilka jego odmian.

 

Tradycyjnie w najbliższym czasie powinniśmy ujrzeć pomniejszoną wersję S5 z dopiskiem „Mini”. Także słyszeliśmy o hybrydzie telefonu z aparatem jako „Zoom”, a teraz przyszła pora na dodanie końcówki „Neo” oraz „Activ”. Ten pierwszy ma charakteryzować się wyświetlaczem przedstawiającym obraz w rozdzielczości 720p (1280×720), a także układem Snapdragon 800 (sądząc po taktowaniu).

 

samsung galaxy s5 neo

 

Pojawiają się również informacje, że Neo może okazać się równie dobrze S5 Mini jednak czas zapewne pokaże, iż Samsung planuje zaprezentować obie wersje w swoim czasie. Z kolei kolejną odmianą flagowego smartfonu Koreańczyków będzie S5 Activ. Tym razem źródłem takiej informacji jest Evan Blass, który nie pokusił się o szczegółowe dane techniczne toteż musimy ograniczyć się jedynie do domysłów, które sugerują minimalnie ulepszoną wersję. W tym wypadku być może będzie to wyświetlacz QHD, a więc element, który miał pojawić się już w pierwowzorze.

 

Brakuje również przybliżonych terminów prezentacji wszystkich tych odmian Samsunga Galaxy S5. Nie pozostaje więc nam nic innego jak tylko czekanie na kolejne wycieki informacji od giganta z Korei Południowej.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.