knockcode lg

 

Funkcja KnockOn z pewnością jest dobrze znana posiadaczom topowego smartfonu LG jakim jest G2. Od niedawna jest ona dostępna także dla słuchawek z serii L-Style, ale Koreańczycy postanowili jeszcze bardziej ją usprawnić. Odblokowanie telefonu staje się coraz bardziej rozbudowane.

 

KnockOn, najprościej mówiąc, polega na tym, że użytkownik smartfonu z uruchomioną taką funkcją może odblokować (wybudzić z uśpienia) telefon stukając wyświetlacz. Jednak razem z premierą G Pro 2, LG postanowiło rozbudować możliwości swojego autorskiego projektu i pokazało KnockCode. W stosunku do poprzedniej wersji, nowa edycja umożliwia również odblokowanie wyświetlacza za pomocą kilkukrotnego dotknięcia panelu dotykowego, ale tym razem należy to uczynić w konkretnie sprecyzowanych wcześniej miejscach. Według LG, możliwość kombinacji sięga liczbie 80000 sposobów. Działanie KnockCode możecie obejrzeć na poniższym filmie:

 

 

Tym samym LG postanowiło udostępnić możliwość takiego odblokowywania wyświetlacza posiadaczom G2, G Flexa, a także zapewne otrzymają ją G2 Mini, F90, F70, L70 oraz L40. Użytkownicy tych koreańskich smartfonów otrzymają KnockCode w najbliższym czasie za sprawą aktualizacji oprogramowania.

 

 

źródło: The Droid Guy

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.