market-work-samurai

Po ostatnich wpadkach dotyczących złośliwego oprogramowania, Android Market najwyraźniej chce się zrehabilitować. Niektórzy użytkownicy przy przeglądaniu jego komputerowej wersji mieli okazję zobaczyć powyższą ’tabelkę kompatybilności'.

Przy wejściu w dowolny program, po lewej stronie znajduje się mała ramka informująca nas o tym, czy możemy ją zainstalować na którymkolwiek z powiązanych urządzeń. Możliwe są trzy komunikaty: This app is compatible with all of your devices (aplikację możesz zainstalować na wszystkich swoich urządzeniach), This app is compatible with some of your devices (niektóre z twoich urządzeń są kompatybilne) lub This app is incompatible with all of your devices (żadne z twoich urządzeń nie jest kompatybilne). Dodatkowo, przy ostatniej opcji ramka zmienia kolor na żółty, co prawdopodobnie pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu. Po kliknięciu '+' rozwija się lista, na której wymienione jest każde nasze urządzenie z informacją o możliwości zainstalowania programu.

Jak już zostało wcześniej powiedziane, tabelkę widzieli tylko 'niektórzy użytkownicy', więc jeśli jeszcze jej nie macie wystarczy uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

market-work-tunein

market-work-netflix

źródło: pocketnow.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Brzeziński