Vivo Z5 szybkie ładowanie

Wyciek zdjęć Vivo Z5 zdradza nie tylko jego wygląd

Newsy

Jak już wcześniej wspominaliśmy Vivo Z5 zostanie wprowadzony na rynek 31 lipca w Chinach. Wcześniej widzieliśmy jedynie jego oficjalne rendery. Jednak do sieci wyciekły także jego zdjęcia. Zdradzają nam przy okazji zastosowaną w smartfonie technologię szybkiego ładowania.

Vivo Z5 szybkie ładowanie

Vivo Z5 szybkie ładowanie

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Smartfon Vivo V1921, który został wcześniej certyfikowany przez TENAA, jest nadchodzącym telefonem Vivo Z5. Oprócz ujawnienia pełnej specyfikacji telefonu zdradzono nam także, że będzie wykorzystywał technologię szybkiego ładowania. Nie było tam jednak szczegółów na ten temat. Odpowiedź na to pytanie przyszła z dość niespodziewanego źródła. Są nią bowiem zdjęcia, które wyciekły. Dzięki nim możemy odczytać, że Vivo Z5 będzie korzystał z ładowania z mocą do 22,5 W przez port USB-C. Warto tutaj przypomnieć, że smartfon ma oferować 4500 mAh pojemności baterii.

Zobacz też: EMUI 9.1 trafia na kolejne 10 smartfonów Huawei i Honor

Warto także wspomnieć o pozostałej secyfikacji urządzenia:

  • 6,38-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD+ z wcięciem i współczynnikiem proporcji 19,5:9
  • Układ Snapdragon 712 (według wcześniejszego przecieku 710)
  • 6/8 GB RAM
  • 64/128 GB pamięci wewnętrznej
  • Potrójny aparat 48 Mpix główny, 8 Mpix szerokokątny 2 Mpix czujnik głębi
  • Aparat selfie 32 Mpix
  • Android 9.0
  • USB-C
  • Bateria 4500 mAh z szybkim ładowaniem do 22,5 W

Elementem spornym jest tutaj zastosowany układ. Przecieki podają zarówno Snapdragona 710, jak i Snapdragona 712. Model z wyższym numerem jest nieznacznie wydajniejszy. Jednak jego głównym atutem jest zaawansowany układ dźwiękowy czyniący go świetnym wyborem dla melomanów. Jeśli Vivo się zdecyduje na ten wariant, to możemy mieć do czynienia z jednym z ciekawszych urządzeń multimedialnych w swojej klasie cenowej. Na oficjalne informacje na ten temat przyjdzie nam jednak poczekać do końca miesiąca.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x