samsung galaxy note10 plus wymiary roznica rozmiar

Różnica wielkości Samsunga Galaxy Note10 i Note10+ będzie odczuwalna

Newsy

Dwa tygodnie i jeden dzień — tyle nas dzieli od konferencji Koreańczyków, na której najprawdopodobniej poznamy same topowe urządzenia. Samsung najprawdopodobniej zacznie od przedstawienia nam Galaxy Watch Active 2, przechodząc do Galaxy Tab S6, aby na końcu ujawnić to, co doskonale już znamy, czyli Galaxy Note10 w dwóch wersjach. Na deser nie powinno zabraknąć wzmianki o Galaxy Fold, ale skupmy się na Notesach. Wczoraj mogliście bliżej poznać ich specyfikację, a wśród niej rozmiary wyświetlaczy. Tym samym już po nich było wiadomo, że nie będą to małe smartfony, ale jak bardzo będą się rozmiarami różnić względem siebie? To też już nie jest tajemnica.

Samsung Galaxy Note10+ obok mniejszego bliźniaka pokazuje różnicę w wymiarach

Tak, różnica jest widoczna i zdziwiłbym się, gdyby było inaczej. W końcu Galaxy Note10+ ma oferować 6,8-calowy wyświetlacz, podczas gdy zwykły Galaxy Note10 będzie prezentować obraz na maleńkim, 6,3-calowym panelu. Jednak dziwi różnica w rozdzielczościach, ale skupmy się jednak na powyższych zdjęciach, które po raz kolejny potwierdzają, że zabraknie gniazda słuchawkowego, a Plus dodatkowo otrzyma kamerę ToF. Nadal wracają plotki, jakoby mniejszy model miał nie otrzymać obsługi kart MicroSD, ale pozostawmy to jeszcze w sferze plotek. Pewne jest to, że Samsung, zmieniając ułożenie aparatów, pamiętał o tym, aby ich nie wysuwać ponad grubość obudowy. To na pewno należy docenić.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz też: Co specjalnego zaoferuje aparat Huawei Mate 30 Pro? Firma zastrzega nazwy specjalnych trybów.

Nieco gorzej kształtują się przewidywane ceny. Tu zapewne nikogo nie zaskoczę, że Galaxy Note10 będzie tańszy. Samsung prawdopodobnie wyceni ten model w Europie na równo 1000 euro, czyli około 4250 złotych. Tym samym Galaxy Note10+ prawdopodobnie będzie niósł miano najdroższego smartfona firmy w historii, nie licząc Galaxy Folda, gdyż kwota ma powędrować do 1150 euro (4900 złotych) za podstawową wersję. Przypomnijmy, że Galaxy Note9 na dzień dobry został wyceniony na 4200 złotych, a do powyższych kwot nie doliczałem jeszcze potencjalnych kwestii związanych z podatkami.

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x