htc one op 18

 

Jeszcze kilka godzin wcześniej przedstawiałem Wam jak wygląda flagowy model HTC, który za chwilę ujrzymy, na tle najpopularniejszych obecnie nam znanych smartfonów. Sięgając pamięcią dalej wstecz niektórzy mogą również pamiętać aukcję na eBayu, na której pojawiła się właśnie nowa odsłona One.

 

Smartfon wystawiony na sprzedaż, za który aukcjoner zainkasował ponad około 1 500 złotych pochodził od operatora Verizon i teraz właśnie najprawdopodobniej ten sam egzemplarz dotarł do nowego posiadacza, który to postanowił wykonać tzw. „unboxing”, a więc rozpakowywanie urządzenia. Tak wygląda opakowanie i wyposażenie HTC One (2014):

 

htc one op 1htc one op 2 htc one op 3 htc one op 4 htc one op 5

 

Razem z powyższymi zdjęciami, autor udostępnił także fotografie dokładnie obrazujące każdą krawędź produktu, który za chwilę będzie miał swoją premierę:

 

10 htc one op 6 htc one op 7 htc one op 8 htc one op 9 htc one op 11 htc one op 12 htc one op 17htc one op 13

 

Na deser, posiadacz flagowego przedpremierowego egzemplarza smartfonu Tajwańczyków postanowił porównać tę słuchawkę z najciekawszymi na rynku phabletami w postaci Samsunga Galaxy Note 3 oraz Oppo N1, a także znalazło się miejsce dla iPhone’a 5s:

 

htc one op 14 htc one op 15 htc one op 16

 

Nie pozostaje nic innego powiedzieć jak to, że HTC One jest po prostu dużym smartfonem w stosunku do wielkości swojego wyświetlacza i z pewnością nie przypadnie to do gustu potencjalnym nabywcom.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.