lg g watch

 

Smartwatche są nam już znane stosunkowo długi czas, ale ich potencjał nie został jeszcze w należyty sposób wykorzystany przez żadnego producenta. Dopiero niedawno pojawiła się nutka nadziei na to, że inteligentne zegarki zostaną wymyślone na nowo za sprawą wdrożenia projektu Android Wear.

 

Przy okazji zaprezentowania nowości od firmy z Mountain View, wszyscy skupili się na zapowiedzi pierwszego zegarka od Motoroli opartego właśnie na Android Wear. Niemniej jednak, w tym samym czasie również LG poinformowało o zainteresowaniu swoim tym projektem, czyli swoim własnym zegarkiem. Koreańczycy od dłuższego czasu pojawiali się w tego typu plotkach, które sprowadzały się nawet do stworzenia tego typu urządzenia dla rodziny Nexus. Taka możliwość jest bardzo prawdopodobna, ale na początku LG przedstawi pierwowzór w postaci G Watcha, o którym firma właśnie przypomina za pomocą Twittera:

 

 

O smartwatchu od LG bazującym na Android Wear nie wiemy zbyt wiele, ale pamiętajmy o plotkach dotyczących odpowiednika dla serii Nexus.

 

 

Znając prawdopodobieństwo spełnienia się informacji podawanych przez Evana Blassa, możemy spodziewać się właśnie urządzenia o podobnych parametrach. Mimo wszystko, wciąż jest „Coming soon” i nie znamy nawet przybliżonej daty premiery smartwatcha od LG.

 

 

źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.