LG przypomina o G Watchu- zbliża się nowa odsłona inteligentnych zegarków

Newsy

lg g watch

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Smartwatche są nam już znane stosunkowo długi czas, ale ich potencjał nie został jeszcze w należyty sposób wykorzystany przez żadnego producenta. Dopiero niedawno pojawiła się nutka nadziei na to, że inteligentne zegarki zostaną wymyślone na nowo za sprawą wdrożenia projektu Android Wear.

 

Przy okazji zaprezentowania nowości od firmy z Mountain View, wszyscy skupili się na zapowiedzi pierwszego zegarka od Motoroli opartego właśnie na Android Wear. Niemniej jednak, w tym samym czasie również LG poinformowało o zainteresowaniu swoim tym projektem, czyli swoim własnym zegarkiem. Koreańczycy od dłuższego czasu pojawiali się w tego typu plotkach, które sprowadzały się nawet do stworzenia tego typu urządzenia dla rodziny Nexus. Taka możliwość jest bardzo prawdopodobna, ale na początku LG przedstawi pierwowzór w postaci G Watcha, o którym firma właśnie przypomina za pomocą Twittera:

 

 

O smartwatchu od LG bazującym na Android Wear nie wiemy zbyt wiele, ale pamiętajmy o plotkach dotyczących odpowiednika dla serii Nexus.

 

 

Znając prawdopodobieństwo spełnienia się informacji podawanych przez Evana Blassa, możemy spodziewać się właśnie urządzenia o podobnych parametrach. Mimo wszystko, wciąż jest „Coming soon” i nie znamy nawet przybliżonej daty premiery smartwatcha od LG.

 

 

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x