quattor7ii-bialy

Quattor 7 II – następca popularnego modelu Quattor –  to 7” tablet wyposażony w czterordzeniowy procesor 4 x 1.5 GHz, 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Całość zapakowano w cienką (niecały 1 cm grubości!) metalową obudowę (do wyboru kolory: granatowy, srebrny i czarny).

 

Quattor to tablet dla osób, które chcą mieć mocny sprzęt umożliwiający komfortową pracę bez zbędnych dodatków. Mocne podzespoły sprawiają, że sprzęt od Overmax bez problemów poradzi sobie z przeglądaniem stron internetowych, uruchamianiem najnowszych gier i aplikacji. 16 GB pamięci wewnętrznej przy tych parametrach  w tym segmencie cenowym to prawdziwy ewenement. Dzięki temu użytkownik ma znacznie więcej miejsca na zainstalowanie nowych gier i aplikacji.

 

Z KAŻDEGO KĄTA

Elementem, który odróżnia Quattora 7 II od poprzednika jest ekran IPS (In Plane Switching) o rozdzielczości 1024×600 zapewniający znakomitą widoczność pod kątem. Jeżeli z jakiegoś powodu 7” ekran okaże się zbyt mały z pomocą przychodzi złącze HDMI, dzięki któremu wyświetlenie obrazu na dużo większym ekranie nie będzie stanowiło żadnego problemu.

 

METALOWA SKRZYNKA

Nie tylko wnętrze tabletu robi dobre wrażenie. Quattor 7 II wyróżnia się także solidną metalową obudową dostępną w kliku wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i granatowej. Kompaktowe wymiary sprzętu (grubość mniejsza niż 10 mm!) i prosty design sprawiają, że Quattor prezentuje się bardzo elegancko.

 

Quattor7II_facebook

 

SIŁA BEZ ZBĘDNYCH UPIĘKSZEŃ

Quattor 7 II to idealny tablet dla użytkowników poszukujących mocnego sprzętu bez zbędnych upiększeń i dodatków. Czterordzeniowy procesor, 16 GB pamięci wewnętrznej i prosty design (odporna metalowa obudowa!) to jego największe zalety. W tym segmencie cenowym to propozycja zdecydowanie warta rozważenia. 

Więcej na: www.overmax.pl 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jacek Panakiewicz

Z Androidem od 2009 roku. Z wykształcenia politolog. Z zawodu webdeveloper.