htc one the all new aparat modul

Premiera najnowszego flagowca HTC zbliża się dużymi krokami, bowiem już za parę dni All The New One oficjalnie znajdzie się na półkach sklepowych. Pomimo tego faktu wciąż nie zostały potwierdzone oficjalne dane na temat specyfikacji technicznej. Co prawda w Sieci krążą od paru miesięcy wstępne/szacowane informacje na ten temat, jednak wciąż do rozwikłania jest sporo zagadek. Pomocne mogą być w tym organy nadające certyfikaty urządzeniom. Jednym z takich przykładów jest Tenaa, który opublikował specyfikację nowego smartfona Tajwańskiej korporacji na swojej stronie.

 

Tak jak we wcześniejszych doniesieniach, One 2014 posiada 5″ wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, a jego wymiary to 146 x 70.5 x 9.5 mm przy wadze 157g. Są to prawie takie same wartości jak Sony Xperia Z2, przy czym japoński produkt może pochwalić się 5,2″ ekranem. Potwierdzony został także układ – którym jest Snapdragon 801 (4x Krait)  taktowany 2,26GHz, ilość pamięci RAM – 2GB oraz pamięci wbudowanej 16GB/32GB wraz z slotem na karty microSD.

 

Wszystkie powyższe wartości już znaliśmy, zostały one jedynie potwierdzone. Najciekawszą częścią tego wpisu jest aparat. Otóż w tej rubryce znajdziemy dwie wartości – 4MP oraz 16MP. Jak wiemy HTC One 2014 (lub jak twierdzi HTC „All New One”) posiada dwie tylne soczewki, które najprawdopodobniej obsługiwane są przez dwa sensory. W tym miejscu pojawia się pytanie, czy mowa jest o tylnym i przednim aparacie, czy może aż tak sporą różnicę zanotuje tylny zestaw. Niestety na to pytanie odpowiedź uzyskamy najprawdopodobniej dopiero po premierze – 25 Marca.

 

 

Źródło: GSMArena.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski