Baterie ze znacznie dłuższą żywotnością

Audi chce pokazać, że jest lepsze od Tesli i… robi to w najgorszy możliwy sposób

Newsy

Mam wrażenie, że Tesla to najlepsze, co przemysłowi motoryzacyjnemu wydarzyło się w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Ta amerykańska firma prężnie rozwija swoją kolekcję elektrycznych samochodów, co bardzo podoba się konsumentom – nareszcie można poczuć powiew świeżości. Konkurencja czuje oddech Tesli na karku i rozpoczęła już kontratak w postaci reklamowania swoich produktów. Niestety okazuje się, że bardzo nieudany, czego doskonałym przykładem jest Audi.

Audi chce zareklamować swój nowy samochód… zastawiając nim ładowarki Supercharger

tesla audi

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Niemiecki oddział Audi rozpoczął poważną walkę z Teslą. Firma, klientów tej drugiej korporacji do przesiadki nakłania w pobliżu słynnych Superchargerów, często je blokując, co jest absolutnie niepoważnym krokiem. Audi potencjalnym chętnym oferuje bezpłatne wypożyczenie samochodu na dwa dni – w tym czasie kierowcy mogą przejechać do 1000 kilometrów. Niestety w tym miejscu kończą się zalety e-trona, ponieważ jest to auto znacznie słabsze od Tesli. Producent przewiduje również mniejszy średni dystans możliwy do przejechania bez ładowania niż konkurent.

Zobacz też: Nokia z klawiaturą i specjalną wersją Androida? Co to będzie?

Nieuczciwe praktyki Audi zostały już zaprezentowane na Reddicie, gdzie potępiło je wielu użytkowników portalu – w końcu nie w taki sposób zdobywa się nowych klientów. A co Wy myślicie o działaniach tego niemieckiego producenta samochodów? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TeslaRati, Reddit, Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x